‘SEÇİM MASRAFLARINI VATANDAŞA MI ÖDETİYORSUNUZ?’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin su fiyatlarına yaptığı %20 oranındaki zamma tepki gösterdi.

VATANDAŞI KANDIRMAYA DEVAM EDİYORLAR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Başkanlığı dün yapılan olağanüstü Genel Kurulu’nda suya %20 oranında zam yaptı. Zam yapılmasına CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan tepki geldi. Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, suya yapılan zammı haklı çıkarmaya çalışan AKP’li Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan’ı eleştirdi. CHP’li Gülizar Biçer Karaca, Zolan’ın halen Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin web sitesinde bulunan 21 Kasım 2018 tarihli açıklamasını hatırlatan Gülizar Biçer Karaca  ‘Osman Zolan, vatandaşların bütçelerine katkı sağlamak ve enflasyonla mücadele kapsamında 2019 yılında da su ücretleri ile diğer tüm ücret tarifelerinde artışa gidilmeyeceğini açıklamıştı.  Şimdi ne oldu da zam yapılıyor? Çünkü seçimler bitti. Seçim öncesi vaatler veriyor, seçim sonrasına hiç birini tutmuyorlar. Zolan, vatandaşı kandırmaya devam ediyor.’

SEÇİM SONRASI İLK İCRAAT: ZAM

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ‘Denizli Büyükşehir Belediyesi, 31 Mart Seçimlerinden sonra ilk icraatlarından birini suya zam yapmakla gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesinde AKP ve MHP’nin oylarıyla kabul edilen bu zam, Denizlili hemşerilerime yük getirecek. Seçimin masraflarını Denizlili Hemşehrilerimin cebinden ödeyecekler.’ Dedi.

Yazar: Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 17.07.2019 21:00:00
Yazar : Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 17.07.2019 - 21:00:00