KADINLARI ŞANTAJLA FUHUŞA SÜRÜKLEDİĞİ İDDİA EDİLDİ!

Denizli’de facebook üzerinde bulunan gruplarda “Dul Ve Bekar Kadınları Borcunuz Varsa Oderız Borcu Olanlar Bize Yazsın” paylaşımları yaparak kadınlara ulaşan ve iddiaya göre borçları karşılığında kadınları fuhuşa sürükleyen şahıs vatandaşların dikkati sayesinde yakalandı. Olay Denizli’nin Pamukkale İlçesi, 15 Mayıs Mahallesinde gerçekleşti. İddiaya göre Özcan Ö. isimli apart sahibininden  bir daire kiralayan M.H., yanında N.U. isimli bir kadınla kiraladığı aparta geldi. Burada giriş işlemleri yapılırken, N.U., isimli kadın yanındaki şahsın kendisini buraya para karşılığı fuhuş yaptırmak için getirdiğini ancak kendisini fuhuş yapmak istemediğini söyledi. Bunun üzerine Özcan Ö., M.H., isimli şahsı kendi imkanları ile etkisiz hale getirerek polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri şahısları ifadelerini almak üzere Denizli İl Emniyet Müdürlüğüne götürdü. Özcan Ö., ifadesinde olayın gece gerçekleştiğini kaydederek, "Bu şahıslar bize geldiler ve apart tutmak istediklerini söylediler. Bizde kadının hal ve hareketlerinden şüphelendik. Sonrasında ise olay emniyete intikal etti" dedi.

"Tefecilere borcunu ödemek için fuhuş yapıyordu"

M.H., isimli şahıs ise apart dairesinde Özcan Ö., tarafından etkisiz hale getirildiğinde söyledikleri ise bu kadarı da olmaz dedirtti. M.H., N.U.'nun kendi istediği ile fuhuş yapmak istediğini kaydederek, kendisinin bir suçunun olmadığını öne sürdü. N.U.'nun tefecilere senetle borcunun olduğunu bu yüzden borcunu ödemek için fuhuş yaptığını iddia etti.

Senetle borçlandırılıp fuhuş tuzağı kurulduğu iddiası!

M.H., isimli şahsın sosyal medyada ise "dul ve bekar kadınları borcunuz varsa öderiz. Borcu olanlar bize yazsın" şeklinde paylaşımları yaptığı ve kadınlara böyle ulaştığını iddia edildi. Daha sonra kendisine başvuran kadınların borcunu ödeyen M.H.'nin ardından kadınlardan yüklü miktarlarda rakamların yazdığı senetler aldığı ve ödenmesi içinde kadınlara para karşılığından fuhuş yaptırdığı iddia edildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılan M.H., ise dışarıda kendisini bekleyen basın mensuplarını görünce yüzünü saklayarak koşar adımlarla kaçtı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yazar: Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 12.05.2019 17:21:00
Yazar : Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 12.05.2019 - 17:21:00