PUSULAM KOLEJİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERKAN DENİZ, MEKTEBİM KOLEJİ YÖNETİM KURULU’NDA!

Pusulam Koleji ve Mektebim Koleji kısa bir süre önce güçlerini birleştirdi. İmzalanan işbirliği protokolü sonrası Pusulam Koleji, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak yoluna devam etti. Pusulam Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz, Mektebim Koleji’nde Yönetim Kurulu’na girdi. Serkan Deniz Mektebim Koleji’ni yöneten 5 kişiden biri oldu. Denizli eğitiminde akademik başarılarıyla sık sık gündeme gelen Pusulam Kolej, kısa bir süre önce kentin eğitim seviyesini daha ileri seviyelere taşımak için Mektebim Koleji ile yollarını birleştirmişti. Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü, olarak eğitimde emin ve sağlam adımlarla ilerleyecek. Pusulam Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz, Mektebim Koleji ile karşılıklı oluşan güven sayesinde Ege Bölgesi’nin hamiliğinin verildiğini ve Mektebim Koleji Yönetim Kurulu’na girdiğini açıkladı.

SERKAN DENİZ, MEKTEBİM KOLEJİ’NİN 5 KİŞİLİK YÖNETİCİLERİNDEN BİRİ

Yapılan dev işbirliğiyle beraber Serkan Deniz Mektebim Koleji’ni yöneten 5 kişiden biri oldu. Deniz “Mektebim Koleji’nin 5 yöneticisinden biri oldum. Ege Bölgesi’ndeki bütün Mektebim Kolejleri artık buraya bağlı. Yönetimde olduğum için çok mutluyum. Denizli eğitimini dünyaya açacağız” dedi.

“AYNI KADROYLA DAHA DA GÜÇLÜ YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

Serkan Deniz yapılan işbirliğinden okul kadrosunun etkilenmeyeceğini vurguladı. Deniz “Mektebim Kolejiyle birlikte bir yola çıktık, ben yönetim kurulunda yer aldım. Yapılan değişim ve gelişimde yönetim kadromuzda, öğretmenlerimizde ve sistemimizde hiçbir değişiklik olmayacaktır. Güçlerin birleşmesiyle daha çağdaş seviyeye taşıdığımız eğitim sistemimiz aynı şekilde devam edecektir. Aynı kadroyla daha da güçlü yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

VELİLER DE YENİ SİSTEMDEN MEMNUN

Serkan Deniz işbirliği öncesi velilerinde tek tek görüşlerinin alındığını ifade etti. Deniz “İşbirliği kararı almadan önce velilerimizle de bir toplantı gerçekleştirdik. Tek tek görüşlerini alarak ortak bir karara vardık. Çocuklarını bize emanet eden velilerin ek isteği kadromuzun değişmemesiydi. Bu sözü yerine getirdik. Velilerimiz şu an ki sistemden çok memnun yeni sisteme tam not verdiklerini sık sık bize söylüyorlar” dedi.

Yazar: Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 3.01.2022 12:55:00
Yazar : Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 03.01.2022 - 12:55:00