TAŞ KAMYONU SÜRÜCÜSÜ HAYATINI KAYBETTİ!

Denizli’nin Honaz İlçesi Kocabaş Mahallesindeki bir mermer ocağında meydana gelen kaza sonrası 1 kişi hayatını kaybetti. İddiaya göre, Kocabaş Mahallesindeki bir mermer ocağında taş kamyonu olarak bilinen aracı kullanan 55 yaşlarında olduğu tahmin edilen Kaklık Mahallesinde ikamet eden Rafet Özışık'ın kamyonu henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı geri geri kaçmaya başladı. Kamyon, yaklaşık 30 metre yükseklikten aşağıya bir kepçenin üzerine düştü. Taş kamyonundan fırlayan Rafet Özışık başını taşa vurdu ve kaza sonrası olay yerinde hayatını kaybetti. 

c4a6b5b6-3e3c-4217-8673-286ed973f38c.jpg

Meydana gelen üzücü kaza sonrası durum hemen Jandarma ve Sağlık Ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri sürücünün hayatını kaybettiğini belirledi. Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin araştırmasının ardından sürücünün cansız bedeni otopsi için adli tıp kurumuna kaldırıldı. Yaşanan üzücü ve feci kazayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

SÜRÜCÜ KALP KRİZİ GEÇİRMİŞ... 

Ortaya atılan diğer bir iddia ise taş kamyonun sürücünün kalp krizi geçirdiği yönünde oldu. Sürücünün kalp krizi geçirmesiyle taş kamyonu boş bir halde yine henüz bilinmeyen bir nedenle geri geri gitti. Sürücü araçtan fırladı ve başını taşa çarptı. Taş kamyonu ise çalışma yapılan alana düştü. Sürücü olay yerinde hayatını kaybetti. 

Yazar: Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 11.06.2019 18:54:00
Yazar : Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 11.06.2019 - 18:54:00